2020.03.14. 16:37

Nézők nélkül, döntetlen!

A Magyar Labdarúgó Szövetség döntése értelmében zárt kapuk mögött fogadtuk a KTE Hufbau csapatát.

A csapatok dícséretére legyen mondva, hogy a meccs 'különös körítése' ellenére igyekeztek a lehetÅ‘ legjobb formájukat nyújtani, egy kemény, de sportszerű összecsapáson.

ÉrezhetÅ‘en kellett egy kis idÅ‘, mire felveszik a ritmust a játékosok, végül viszont egy lüktetÅ‘ találkozó kerekedett belÅ‘le. De ne szaladjünk ennyire elÅ‘re...

... Az elsÅ‘ félidÅ‘ben mindkét félnek megvoltak a maga lehetÅ‘ségei, ám a kapuk érintetlenek maradtak.

ÉrezhetÅ‘ volt, hogy jól felkészített csapatok találkoznak egymással, ahol nüanszok dönthetnek.
A szünet után éppen egy ilyen védelmi megingást sikerült kihasználniuk a vendégeknek, akik Károly közeli lövése, majd a kapufa hathatós segítsége következtében az 50. percben megszerezték a vezetést.(0-1)

A beakpott gól némiképp megfogta csapatunkat, bizony - kis túlzással ugyan - de átkellett 'vészelnünk' egy rövidebb periódust. Ezt követÅ‘en nagy erÅ‘ket mozgosítottunk az egyenlítésért, amely a 78. percben csak sikerült: Kunsági kapus egy jobb oldali beadás után, elÅ‘revetÅ‘dve éppen Domokos elé ütötte a labdát, középpályásunk ne vacillált sokat, mintegy 16 méterrÅ‘l egybÅ‘l a kapuba zúdította a játékszert. (1-1)

A hajrában a várva-várt nagy hazai rohamok elmaradtak; a túloldalon pedig Prokop kapuja sem forgott veszéylben, így maradt a döntetlen.

Talán nem túlzunk azzal, ha azt mondjuk, furcsa egy forduló volt, kíváncsian várjuk, miképpen lesz a folytatás!

Iváncsa KSE - KTE Hufbau 1-1 (0-0)