2019.07.18. 10:53

Győzelem Budapesten!

Szerdán a BKV ElÅ‘re elleni, idegenbeli felkészülési találkozó várt a csapatra.

Az elsÅ‘ félidÅ‘ben nagyszerű és magabiztos teljesítményt nyújtottunk, amelyet kellÅ‘képpen megalapozott Szellák korai találata. Középpályásunk egy remek akció végén, már a találkozó legelején betalált. Az elÅ‘nyt ráadásul rövidesen sikerült megdupláznunk, Nyúl közeli találatával.

A gólokon kívül is irányítottuk a találkozót, a hazaiaknak sok lehetÅ‘ségük nem adódott, szépíteniük mégis sikerült a szünet elÅ‘tt egy (véleményezhetÅ‘?) tizenegyesbÅ‘l.

A fordulást követÅ‘en mindkét oldalon változtak a csapatok, de az eredmény már nem.

BKV ElÅ‘re - Iváncsa KSE 1-2 (1-2)
GólszerzÅ‘ink:
Szellák és Nyúl

KezdÅ‘csapatunk: Prokop - Madarász, Aradi, Varga B., Nyúl - Pribék, Szellák - Cseszneki, Killer, Király - Balogh L. A második félidÅ‘ben pályára lépett: Dániel, Szauter, Fekecs, Kovács D., Kökény, Schnierer, Hujber.

A héten még edzések, szombaton pedig egy újabb idegenbeli elÅ‘készületi találkozó vár a csapatra, a Tatabánya ellen. Kezdés: 10:30