2018.02.16. 11:48

A Videotonnál jártunk

A Videoton második számú csapata ellen a Dániel - Fekecs, Aradi, Kertai, Szauter - Imrik, Büki - Cseszneki, Majláth, Varga B. - Balogh L. (Csere: Zelizi, Kónya, Hauser, Berényi, Fazekas R.) összeállításban kezdtünk.

A Székesfehérváron rendezett találkozón a hazaiak már az elsÅ‘ félidÅ‘ben is hosszabb idÅ‘szakokra fölénybe tudtak kerülni, ennek eredményeképpen egy fejes góllal meg is szerezték a vezetést.

A szünetben azt kvöetÅ‘en, hogy minden cserejátékosunk beszállt, sokáig nem változott az eredmény, ám az utolsó percekben a dekoncentráltságnak is köszönhetÅ‘en két gólt kaptunk, így 3:0 lett a vége.

A szerdai meccset követÅ‘en beszámolhatunk arról is, hogy lezárult a jövés-menés a keretet illetÅ‘en. Utolsóként érkezett még Monorról a 22 esztendÅ‘s jobbhátvéd, Fazekas Richárd.

Ami a távozókat illeti: EldÅ‘lt, hogy Nagy Attila KiskÅ‘rösön folytatja, Mag Kristóf Törtelen, Schmidtka Balázs Balatonlellén, Márki Dénes pedig Sárbogárdon, Sándor Bence pedig Tiszafüreden.